MotoKiller.pl

Pokaż menu
Szukaj

Poczekalnia

Dobry jest...

by Charakterek

FXX-K

by Italianiec

Stefan

Rodzinny Stefan.
by ~Fuxter

Auto “na abonament” - czy to się opłaca?

Zobacz, jak działa samochód na abonament - czyli leasing konsumencki pod lupą!
by pojechani

Agresywny kierowca na drodze S-1 Bielsko Biała

by Folley96

Japoński hipersamochód robi 0-100 km/h w...

To nie dragster z potężnymi slickami i spadochronem z tyłu, a prototyp elektrycznego supersamochodu z Japonii. Samochód, który zaraz zobaczycie w akcji to Aspark Owl. Japońska firma debiutowała podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. Samochód w całości zbudowany z włókna węglowego napędzany jest przez dwa motory 40 kW o łącznej mocy 429 KM. To nie wydaje się dużo, ale przy masie 860 kg, naprawdę mocy nie brakuje.Podczas przejazdu testowego za magazynem, Owl wykrecił 62 mph w 1,6 sekundy!
by Folley96

Road rage

Film zaczyna się w momencie, gdy mężczyzna z BMW E36 w kabriolecie wychodzi z samochodu, aby powiedzieć kilka przykrych słów w kierunku kierowcy Forda. Krótka wymiana zdań skończyła się - jak wynika z wypowiedzi kobiety nagrywającej zajście - opluciem mężczyzny z Forda. Ten długo nie myśląc postanowił wziąć odwet i zaczął taranować BMW, a w efekcie przewrócił swoje auto na bok.
by Folley96

Nissan GT-R czy Honda NSX

Jak szybki jest nowy NSX w porównaniu z GT-Rem? Oto trzy konkurencje - drag race ze startu zatrzymanego na 1/4 mili, ze startu lotnego z prędkości 80 km/h oraz test hamowania.
by Folley96

Najszybszy samochód na...

by Folley96

Civic Type R

Najnowszy Civic Type R na Nuburgring.
by Tech
Następna strona