MotoKiller.pl

Pokaż menu
Szukaj

Nie oślepiajmy!

by Charakterek
Zobacz następny
Dodaj nowy komentarz
avatar daro100
2 2

To i tak lepsze niz deible używający wspaniałego oświetlenia led. Nie dosc że tego badziewia za 50 zł prawie nie widać to z tyłu przecież nie świecą sie żadne światła. Moze lepiej tych tępaków uczyć rozumu?

Odpowiedz
avatar DuDzio
2 2

@daro100: Deszcz wali jak zły ale niee, jest dzień więc jadę na ledach.

avatar galandt
-1 1

Ja robię inaczej. Jeśli ktoś jedzie za mną na przeciwmgłowych, to też włączam swoje. 100% skuteczności - zaraz wyłączają. Jeśli widzę, że ktoś jedzie w moim kierunku na włączonych przeciwmgłowych (bez potrzeby), to też włączam swoje albo długie.

Odpowiedz
avatar kliczko88
0 2

Jeśli błyskanie długimi nie pomaga używam pełnej choinki.. Sześć żarówek h1 swiecących na raz powoduje przyjemne ciepełko na karku delikwenta a przy tym jego przeciwgielne jakby bledło i mniej raziło..

Odpowiedz
avatar dikej
0 0

ostatnio stalem w korku do wahdlowca za baranem na fogach, stopach i awaryjnych... nie lepsi sa posiadacze super nowoczesnych aut z fabrycznymi ledami ktorzy stoja na swiatlach z noga na hamulcu... zapewne automaty... a fogi mozna sobie wlaczac nawet przy malej mgle jak ktos ma taka potrzebe, wazne zeby wylaczyc jak ktos jedzie blislo za nami... czasem mysle ze niektorzy wyciagaja prawo jazdy z laysow...

Odpowiedz
avatar Charakterek
0 0

@dikej: Widzisz - ja mam ledy z tyłu, bo to Ałdi jest i mam automata. I muszę cholercia trzymać na hamulcu, bo jak ręczny zaciągnę, to nie dość, że elektryczny i to trwa trochę zanim załapie, to jeszcze zanim go zdejmę, to muszę i tak hamulec nacisnąć. W dodatku ręczny rozpina mi moje urządzenia i żeby je spiąć, muszę dać na P, potem hamulec w opór i na D. Więc wolę potrzymać na hamulcu.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 października 2017 o 4:42

Udostępnij