MotoKiller.pl

Pokaż menu
Szukaj

Próba zatrzymania kierowcy Ubera przez taksówkarzy

Taksówkarze nawet UBERA nie potrafią dobrze zatrzymać. Dlatego tak im zarobki spadają. A tak na poważnie, to po takich akcjach strzelają sobie coraz bardziej w kolano.
by Charakterek
Zobacz następny
Dodaj nowy komentarz
avatar Mafy116
0 0

dla tego wole ubera.

Odpowiedz
avatar daro100
1 1

przeciez to co robili ci idioci to czysta napaść

Odpowiedz
avatar jaqb
0 0

Piszecie, że wybieracie Ubera etc. Taksówkarze zachowują się jak dzicz....ale pomyślcie ilu Uberowców zostanie po takich akcjach? Ja bym się nie odważył jeździć jako kierowca...na szczęście ja nie muszę.

Odpowiedz
avatar eMDek
0 0

Czy można to potraktować jako czynną napaść i zagrożenie życia swojego oraz pasażerów, w celu zwyczajnego potrącenia złotów? Parę samochodów próbuje zajechać Ci drogę, biegną w Twoją stronę wściekli faceci o pozornie negatywnych zamiarach... 4000 RPM, jedynka i noga ze sprzęgła.

Odpowiedz
avatar PolePosition
0 0

Do czego to doszło? Oszuści piętnują oszustów. :D Ciekawe, ile uber policzy temu jadącemu na gapę. :D

Odpowiedz
avatar ozz_y
0 0

A UBER to przypadkiem nie taxi? Jakby tego nie nazwać, odpłatne przewożenie osób samochodem to właśnie taksówka. Jaranie się niższą ceną uważam za głupie, zważywszy na to, że taki uberowiec ma zwykłe ubezpieczenie, a bierze na siebie odpowiedzialność równie wysoką jak taksówkarz, który płaci właśnie więcej. No i jadąc taksą masz przynajmniej wrażenie, że kierowca coś sobą reprezentuje, a nie jedziesz z jakimś randomem, który pojęcie o tym co robi może mieć wyjątkowo nikłe

Odpowiedz
Udostępnij